Yurtdışı Referanslarımız

Hakan Yalçın GoldMaster Dijital İş Geliştirme Müdürü

Fatmagül Hanım’dan aldığımız İçerik Pazarlaması Trendleri Eğitimi ile ekibimizin farklı pazarlama yetkinliklerine ve trendlere hakim olmasını sağladık. Yeni iş planlarımıza da yön veren bu kapsamlı eğitim GoldMaster ailesi için son derece verimli oldu.

Osman Fatih Cengiz United Group Pazarlama Direktörü

Markamızı yeniden yapılandırırken sosyal medya başta olmak üzere dijital kanallarımızın tümünde Pazarlama Atölyesi dijital iletişim koçluğu ve danışmanlık hizmetinden yararlandık. Özellikle B2B iletişiminde ve tesis yönetimi sektöründeki en büyük eksiklik olarak gördüğümüz özgün Türkçe içerik konusunda, United Group olarak oluşturduğumuz blogumuzda (http://unitedgroup.com.tr/blog) önemli bir açığı birlikte kapatmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda web site yapımı projelerimizde de kendisinden başarılı bir hizmet aldık.

Ecz. Fulya Urgancıoğlu & Ecz. Neylan Zırhlıoğlu TekAdresEczane.com Kurucuları

Fatmagül Güzel’den hem blog yönetimi ve içerik pazarlaması eğitimi hem de projemiz tekadreseczane.com’u başarılı bir şekilde hayata geçirmek için web hizmeti, dijital koçluk ve danışmanlık aldık. Süreç sırasındaki yol haritası, tecrübesi ve bize kazandırdığı farklı bakış açılarından dolayı çok mutluyuz.

Klinik Psikolog Deniz Doğruöz

Dijital Pazarlama ile ilgili eğitimlere merak duyduğum için üç yıl kadar önce takip etmeye başladım. İlk katıldığım eğitimlerde Fatmagül Hanım’ın eğitimci olduğu iki günlük bir çalışmaya katıldım. Fatmagül Hanım, alanında pratik bilgisi ve donanımı ile her düzeye uygun bilgiyi zengin içerikle ve örneklerle anlatır. Sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama konusunda doyurucu bilgi verir ve size uygun yönlendirme ve koçluk yapar.

Yaklaşık üç yıldır onun belirli aralıklarla deneyiminden yararlanmak için danışmanlık ve dijital koçluk alıyorum. Ek olarak Pazarlama Atölyesi bünyesindeki ekipten yararlanacak birçok web hizmeti ve reklam satın alma, blog yönetimi gibi ek hizmetleri de alıyorum. Fatmagül hanım’ın eğitim veya danışmanlık sırasında önerdiği şeyleri vakit ayırıp yaparsanız işiniz gelişir ve sizden hizmet alacak kişilere sizinle buluşma şansı sağlarsınız. Fatmagül Hanım’ın eğitimlerini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Siz de markalarımız arasına katılın!