Pazarlama dünyasındaki temel dinamikler kökten değişti ve değişmeye de devam ediyor. Hızla gelişen teknolojiyle birlikte gerçekleşen küresel dönüşüme ayak uydurmak “ayakta kalabilmenin” birinci şartı haline geldi. Dijital dünyanın kapıları sonuna kadar açılmışken hiçbir marka ya da kurumun bu dünyaya sırtını dönmesi mümkün değil. Herkes parmaklarının birkaç hareketiyle tüm dünyadan haberdar olabiliyorken sizin de bu dijital dönüşümün bir parçası olma zamanınız geldi!

İşte Pazarlama Atölyesi bu yeni dünyaya yapacağınız yolculukta size rehberlik etmek için kuruldu. Bu amaçla yola çıkmış olan uzman ekip kadrosu ile kişi ya da kurumlara dijital pazarlama ve sosyal medya iletişimini öğretirken yolculuklarına eşlik ediyoruz. Amacımız doğrultusunda kişi ya da kurumların hedeflerine yönelik eğitimler veriyor ve dijital iletişim ve pazarlama koçluğu çalışmalarını yürütüyoruz.

Milyarlarca kullanıcının bulunduğu bu kalabalık dünyaya dair sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi sizinle paylaşıyoruz. Nereden başlamanız ve nasıl ilerlemeniz gerektiğine dair tüm soruların yanıtını, size ve hedeflerinize özel olarak çıkardığımız yol haritalarıyla veriyoruz. Üstelik bunu yaparken belirlediğimiz öncelik kendi amaçlarınız doğrultusunda dijital iletişim araçlarını kullanarak satış ve pazarlama faaliyetlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlamak oluyor.

Faaliyet kapsamımız sizi kendi yolculuğunuzu tek başınıza tamamlayacağınız seviyeye ulaştırmak olduğu için sektörde çok sayıda bulunan dijital iletişim ajanslarından belirgin bir farkla ayrılıyoruz. Hedef kitlenize ulaşmak için vazgeçilmez olan dijital kanallarda yalnızca markanızın bilinirliğini arttırmayı değil, bu ekosistemin organik bir parçası olabilmenizi de hedefliyoruz.

Pazarlama Atölyesi olarak biz, sizinle yepyeni bir dünyadaki başarı dolu bir yolculuğa çıkmaya hazırız. Beat akımını başlatan yazarlardan William Seward Burroughs’un da söylediği gibi; Yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız dün gittiğiniz yollardan gitmeyin!

Fatmagül Güzel

Pazarlama Atölyesi Kurucusu ve Eğitmen

Bizim İçin Ne Dediler?

Fatmagül ile uzun yıllardır tanışırız ama ilk defa birlikte çalışmak kısmet oldu. Markamızı yeniden yapılandırırken sosyal medya başta olmak üzere dijital kanallarımızın tümünde dijital iletişim koçluğu hizmetinden yararlandık. Özellikle tesis yönetimi sektöründeki en büyük eksiklik olarak gördüğümüz özgün Türkçe içerik konusunda, United Group olarak oluşturduğumuz blogumuzda (http://unitedgroup.com.tr/blog) önemli bir açığı birlikte kapatmaya çalışıyoruz.

Osman Fatih Cengiz / United Group Pazarlama Direktörü

Fatmagül Hanım’dan hem blog yönetimi ve içerik pazarlaması eğitimi hem de projemiz tekadreseczane.com’u hayata geçirip başarılı bir şekilde sürdürmek için dijital koçluk aldık. Süreç içerisindeki yaklaşımı, bizlere sunduğu yol haritası ve tecrübesinin eşsiz aktarımı için kendisine teşekkür ederiz.

Ecz. Fulya Urgancıoğlu & Ecz. Neylan Zırhlıoğlu / TekAdresEczane.com Kurucuları

Fatmagül Hanım’dan aldığımız İçerik Pazarlaması Trendleri Eğitimi ile ekibimizin farklı pazarlama yetkinliklerine ve trendlere hakim olmasını sağladık. Yeni iş planlarımıza da yön veren bu kapsamlı eğitim GoldMaster aile için son derece verimli oldu.

Hakan Yalçın / GoldMaster Dijital İş Geliştirme Müdürü