Dijital Koçluk Derken?

Hemen anlatalım!

Dijital koçluk kişi ya da kurumların farklı dijital pazarlama ihtiyaçları için ortaya çıkmış bir koçluk sistemidir. Dijital pazarlama alanında kısa sürede yol almanızı sağlayacak en doğru ve kestirme yolları bilen uzman kişilerle size verdiğimiz yepyeni bir hizmet! İster binlerce kişinin çalıştığı ve ulaştığı kurumsal bir marka ister bir girişimci olsun Dijital Koçluk’tan faydalanabilirsiniz. Bu sistemimizde hedeflerinize ulaşmak için stratejilerinizi birlikte planlıyor ve ihtiyaç duyacağınız donanıma sahip olmanızı eğitimlerimiz ile sağlıyoruz. Dilerseniz bünyenizde bir ekip bile kuruyoruz!

Niye Bu Hizmeti Alalım?

En doğru yoldan en iyi sonuca ulaşmak için!

Dijital pazarlama ve sosyal medya ile ilgili birçok kaynağı verimli şekilde kullanacak hakimiyeti sağlamak zordur. Bilmediğiniz bir dünyanın içine girerken yanınızda güvenilir bir uzmanın size rehberlik etmesi işleri çok daha kolaylaştıracaktır. İşte bu noktada Dijital Koçluk hizmetinden hedefleriniz doğrultusunda en doğru şekilde yararlanabilirsiniz. Doğru adımları atarak zaman ve maliyetten tasarruf edeceğiniz dijital pazarlama çalışmaları ile faaliyetlerinizi ölçümleyip analiz ederek daha efektif çalışmalar da yapabilirsiniz.

Peki, Nasıl İlerleyeceğiz?

Her şeyden önce birlikte ilerleyeceğiz!

 • İhtiyaç ve hedeflerinizi beraberce ve doğru şekilde tanımlayarak beklentilerinizi gerçekçi temeller üzerine yerleştiriyoruz.
 • Yatırımlarınızı biçimlendirerek verimli bir sonuç almanızı sağlıyoruz. Bu aşamadan sonra ise sizin ya da ekibinizin süreci yönetmekteki yeterliliğini ölçüp buna göre yol alıyoruz.
 • Daha fazla destek alınması gereken durumlarda yolculuğa devam ediyor ve süreç içindeki performansınızın denetleyicisi oluyoruz.
 • Pazarlama hedeflerinizi gerçekleştirmek için gerekenleri, sürecin ne kadar uzun olacağına ve yapacağınız yatırıma göre şekillendiriyoruz.

Kendim Yapsam Tüm Bunları?

O da mümkün!

Pazarlama Atölyesi olarak faaliyet kapsamımız içinde yer alan eğitimler sayesinde ister bireysel ister kurumsal olarak alabileceğiniz eğitimler sayesinde dijital pazarlama konusunda yetkin olabilirsiniz. Bilginin ve tecrübenin paylaşılmasına odaklanan Pazarlama Atölyesi’nde bilgi ve tecrübemizi daha fazla kişiye ulaştırmayı ve pazarlama faaliyetlerini daha etkin yapmalarını sağlamak istiyoruz. Ayrıca, pazarlama iletişimine ihtiyaç duyan birçok startup’ı, girişimciyi ve sosyal girişim programlarını desteklemeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda da birçok ücretsiz eğitim ve etkinlikte aktif olarak yer alıyoruz.

Efektif ve dinamik bir ekip olacağımıza inancımız tam! Birlikte çalışmaya hazır ve istekliyiz. Sadece sizi bekliyoruz. Hadi, gidip bu yeni dünyayı keşfedelim!

Hemen İletişime Geç

Bilgi İstek Formu

  Dijital Koçluk Alanlar

  Markamızı yeniden yapılandırırken sosyal medya başta olmak üzere dijital kanallarımızın tümünde dijital iletişim koçluğu hizmetinden yararlandık. Özellikle B2B iletişiminde ve tesis yönetimi sektöründeki en büyük eksiklik olarak gördüğümüz özgün Türkçe içerik konusunda, United Group olarak oluşturduğumuz blogumuzda (http://unitedgroup.com.tr/blog) önemli bir açığı birlikte kapatmaya çalışıyoruz.

  Osman Fatih Cengiz / United Group Pazarlama Direktörü

  Fatmagül Güzel’den hem blog yönetimi ve içerik pazarlaması eğitimi hem de projemiz tekadreseczane.com’u başarılı bir şekilde hayata geçirmek için dijital koçluk aldık. Süreç sırasındaki yol haritası, tecrübesi ve bize kazandırdığı farklı bakış açılarından dolayı çok mutluyuz.

  Ecz. Fulya Urgancıoğlu & Ecz. Neylan Zırhlıoğlu / TekAdresEczane.com Kurucuları

  Fatmagül Hanım’dan aldığımız İçerik Pazarlaması Trendleri Eğitimi ile ekibimizin farklı pazarlama yetkinliklerine ve trendlere hakim olmasını sağladık. Yeni iş planlarımıza da yön veren bu kapsamlı eğitim GoldMaster ailesi için son derece verimli oldu.

  Hakan Yalçın / GoldMaster Dijital İş Geliştirme Müdürü